На Прикарпатті з початку осені спостерігається непроста ситуація з розрахунками побутових споживачів за природний газ. Боржником є кожен другий споживач енергоресурсу. Лише у грудні понад 60 тис клієнтів ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» мають протерміновані платежі. Найбільше боржників серед жителів великих міст:  Івано-Франківськ, Коломия, Калуш. Загалом населення боргує компанії майже 472 млн грн, що на 36 млн більше у порівнянні з листопадом.

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності " Будівництво міні гідроелектростанції потужністю до 500 кВТ, з використанням існуючих гідроспоруд, на середній течії р.Свіча,поблизу селища Вигода"

21 грудня 2020 року державна служба зайнятості відзначає 30 річницю з дня створення. Становлення сучасної служби зайнятості почалося після того, як 21 грудня 1990 року Рада Міністрів України прийняла постанову щодо її створення.

24 грудня 2020 року  у залі Шевченківського старостинського округу об 11 годині  відбудеться друга чергова сесія Вигодської селищної ради восьмого скликання