Для більшості з нас Різдвяні та Новорічні свята – це особливий час, який ми проводимо разом із сім’єю та друзями. Цьогоріч, враховуючи епідемічну ситуацію в країні, свята варто зробити ще більш родинними і провести їх у тісному колі близьких людей.

Щоб убезпечити себе від інфекційних захворювань і харчових отруєнь за святковим столом, варто скористатись наступними порадами спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини.

 

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшли інформаційні  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів (RASFF):

 

27 серпня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій переглянуто рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та встановлено нове зонування, що почне діяти після опівночі 31 серпня.

За лічені дні  – перше вересня, той час, коли українські діти мали б сісти за шкільні парти.  Однак пандемія коронавірусу в світі та в Україні триває, тому всі хвилюються, яким чином буде відбуватися навчання і як дотримуватися протиепідемічних правил, що встановлені у школі.

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 27 серпня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Нове зонування почне діяти після опівночі 31 серпня.