Оголошення

На заміщення посади директора Вишківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Долинської районної ради Івано-Франківської області (Вишківського ліцею Вигодської селищної ради) до конкурсного відбору допущено Половку Ніну Богданівну  – виконуючого обов’язки директора цього закладу освіти.

Конкурсна комісія визначила переможцем конкурсу на заміщення посади директора Вигодського ліцею Вигодської селищної ради Рак Світлану Іванівну.

 

Конкурс на посаду директора Вигодського ліцею

 

 

На заміщення вакантної посади директора Вигодської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Долинської районної ради Івано-Франківської області (Вигодської ліцею Вигодської селищної ради) до конкурсного відбору допущено Рак Світлану Іванівну – виконуючого обов’язки директора цього закладу освіти.

 У зв’язку зі змінами в штатному розписі Новомізунської початкової школи Вигодської селищної ради, відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради оголошує про відкликання конкурсу на заміщення посади директора Новомізунської початкової школи Вигодської селищної ради, опублікованого в газеті 27 вересня 2019 року.

z dn

 

  Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я,

  особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх Ваших добрих справах.

  Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода,

  у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість.

  Нехай доля і надалі  буде прихильною до Вас, даруючи радість життя,

  незрадливу удачу і надійних друзів! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

205816 2

 

 

 

  В цей радісний і світлий День народження бажаємо щасливого сьогодні і радісного      завтра, красивих мрій і їх здійснення!

  Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею!

  Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для  душі!

  Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

 

 

 

 

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради  оголошує конкурс на заміщення посади директора Вишківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Долинської районної ради Івано-Франківської області (Вишківського ліцею Вигодської селищної ради)

Знову до нас на поріг завітав сонячний вересень, а це означає, що ми вкотре запрошуємо гостей та жителів громади святкувати разом з нами День селища Вигоди та День працівника лісу.
Свято розпочнеться урочистою ходою о 16.00 від площі Будинку культури смт.Вигода і до вул Набережної на з‘єднанні річок Свіча і Мізунка. Де на Вас чекатиме цікава концертно- розважальна програма котра залишить незабутні емоції та враження: дитячі розваги з аніматорами, перегони чоловіків з дружинами на руках, спортивні змагання, а також виступи талантів рідного краю та зірковий гість програми- Наталка Карпа.
Чекаємо на Вас.
Буде весело та яскраво.

Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Вигодської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Долинської районної ради Івано-Франківської області (Вигодського ліцею Вигодської селищної ради)