Оголошення

Як відомо, з 03 серпня 2020 року згідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області виділено три зони епіднебезпеки: «зелену», «жовту» та «помаранчеву». У «помаранчевій» зоні опинились Тисменицький район та місто Івано-Франківськ.

 

Шановні жителі Вигодської ОТГ! З 09.08.2020 по 29.08.2020 року заплановано проведення оздоровчої зміни в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку області «Карпатські мрії», «Перлина Придністров’я»,«Перлина Карпат».

 Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну. Контроль та експлуатація людей - ця проблема може торкнутися кожного, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.

Про дотримання правил пожежної безпеки на сільгоспугіддях під час збирання  врожаю, недопущення спалювання стерні, сухостою та сміття на сільгоспугіддях  і присадибних ділянках

                    

 У зв’язку з  COVID -19 плани багатьох українців, які збиралися подорожувати за кордоном і заздалегідь придбали туристичні путівки, змінилися, і головним чином не з вини туриста. Чи повернуть кошти за не надані туристичні послуги та на що має право турист?

Згідно із Законом України «Про туризм» реалізація туристичного продукту здійснюється на підставі договору.                         

З початку травня  в Україні та Прикарпатті відбулось уже декілька етапів  послаблення карантинних обмежень, пов’язаних із недопущення розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19.

З травня в Івано-Франківській  області працюють агропродовольчі ринки, після тривалої перерви відновили роботу заклади торговельного і побутового обслуговування населення (перукарні, салони краси), об’єкти надання стоматологічної допомоги, гуртової та роздрібної торгівлі непродовольчими товарами; громадського харчування. Запрацював громадський транспорт, відкрилися дошкільні заклади.

Однак епідемічна ситуація в області залишається напруженою, а показники захворюваності населення на COVID-19  впродовж останнього тижня мають тенденцію до зростання.

Через карантинні обмеження, пов’язані з поширенням нової коронавірусної інфекції  (COVID-19),  десятки пар, що вирішили одружитись, стали цьогоріч заручниками ситуації.

Найбільш очікуване свято, яке планували довгі місяці, довелося переносити, або ж взагалі відміняти.

12 червня під час свого щоденного брифінгу глава МОЗ Максим Степанов повідомив, що в Україні можна святкувати весілля навіть під час карантину.  Однак потрібно дотримуватися встановлених обмежувальних заходів.

У середу, 10 червня, в Україні та Івано-Франківській області розпочався перехід на наступний етап пом’якшення карантинних вимог.

З 10 червня дозволяється робота баз відпочинку і санаторіїв, однак робота дитячих таборів поки залишиться під забороною.

З року в рік мальовниче Прикарпаття гостинно запрошує та приймає на організований відпочинок і оздоровлення  дітей  не лише з нашої області, але й з інших регіонів України.

В  інтернеті  рекламується безліч привабливих літніх таборів та «зелених» садиб для дітей, які вважають, що саме їхній відпочинковий заклад буде найкращим місцем  для оздоровлення та відпочинку вашої дитини.    

 Цьогоріч на Прикарпатті слимаків багато, бо для їх розмноження були сприятливі умови. Часті затяжні дощі, хмарна погода – оптимальні умови для інтенсивного росту і розвитку слимаків. Їх поширення і шкідливість переважно на забур’янених, перезволожених ділянках, на яких вони живляться молодими рослинами та ягодами. Тому високий рівень агротехніки, виполювання бур’янів, створення умов рівномірного зволоження запобігають їх масовому розмноженню.