Оголошення

Кожен день люди використовують газ у побуті. Ми готуємо їжу на газових плитах, гріємо воду газовими колонками, обігріваємо свої оселі тощо. При правильному використанні природний газ є безпечним для людини. Проте, водночас, газ несе у собі неабияку небезпеку. Одна маленька помилка може спричинити надзвичайну ситуацію, привести до справжньої трагедії, загибелі десятків людей. Наслідками недотримання правил безпеки використання газу стають вибухи, пожежі, отруєння.

Вигодська селищна рада проводить громадські слухання по обговоренню детального плану території земельної ділянки загальною площею 2,3952га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, діл.№1 - гр.Логай Рустама Руслановича (кад.ном – 2622080801:01:001:1216 пл.1,9983га), діл.№2 – гр..Логай Фатімат Хізірівни (кад.ном – 2622080801:01:001:1215 пл.0,3969га) в с.Вишків по вул.Забереги, Долинського району.

Пропозиції фізичних та юридичних осіб, по обговоренню детального плану території приймаються у письмовій формі за адресою: смт.Вигода, вул.Д.Галицького,75. Строк подання пропозицій - на протязі одного місяця з дня опублікування повідомлення. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються. Громадські слухання відбудуться в приміщенні Вигодської селищної ради за адресою: смт.Вигода, вул.Д.Галицького,75, 14.10.2020року о11.00 год.

Вигодська селищна рада проводить громадські слухання по обговоренню детального плану території земельної ділянки площею 0,1500га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Звір Михайла Юрійовича в с.Вишків по вул.Забереги, Долинського району.

Пропозиції фізичних та юридичних осіб, по обговоренню детального плану території приймаються у письмовій формі за адресою: смт.Вигода, вул.Д.Галицького,75. Строк подання пропозицій - на протязі одного місяця з дня опублікування повідомлення. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються. Громадські слухання відбудуться в приміщенні Вигодської селищної ради за адресою: смт.Вигода, вул.Д.Галицького,75, 14.10.2020року о 900 год.

Вигодська селищна рада проводить громадські слухання по обговоренню детального плану території земельної ділянки площею 0,1500га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Халус Оксани Іванівни в с.Вишків по вул.Забереги, Долинського району.

Пропозиції фізичних та юридичних осіб, по обговоренню детального плану території приймаються у письмовій формі за адресою: смт.Вигода, вул.Д.Галицького,75. Строк подання пропозицій - на протязі одного місяця з дня опублікування повідомлення. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються. Громадські слухання відбудуться в приміщенні Вигодської селищної ради за адресою: смт.Вигода, вул.Д.Галицького,75, 14.10.2020року о1000 год.

З наближенням опалювального сезону все більше сімей на Прикарпатті  задумується над актуальним питанням: як зекономити на комуналці через отримання субсидій.

ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» нагадує, що згідно з Положеннямпро порядок призначення житлових субсидій, у випадку наявної простроченої понад три місяці заборгованості за спожитий газ, загальна сума якої перевищує 340 грн, – житлова субсидія на наступний сезон призначатися не буде. 

Вигодська селищна рада проводить громадські слухання по обговоренню детального плану території для забудови кварталу садибних будинків та господарських будівель і споруд Вигодської селищної ради в урочищі «Мочер» по вул.І.Денисіва в с.Новоселиця, Долинського району.

Пропозиції фізичних та юридичних осіб, по обговоренню детального плану території приймаються у письмовій формі за адресою: смт.Вигода, вул.Д.Галицького,75. Строк подання пропозицій - на протязі одного місяця з дня опублікування повідомлення. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються. Громадські слухання відбудуться в приміщенні Вигодської селищної ради за адресою: смт.Вигода, вул.Д.Галицького,75, 25.09.2020року о 13.00 год.

27 серпня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій переглянуто рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та встановлено нове зонування, що почне діяти після опівночі 31 серпня.

За лічені дні  – перше вересня, той час, коли українські діти мали б сісти за шкільні парти.  Однак пандемія коронавірусу в світі та в Україні триває, тому всі хвилюються, яким чином буде відбуватися навчання і як дотримуватися протиепідемічних правил, що встановлені у школі.

На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось 27 серпня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Нове зонування почне діяти після опівночі 31 серпня.

27 серпня в Івано-Франківській області провели онлайн нараду за допомогою додатку Viber для суб’єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність з виробництва та маркування дерев’яного пакувального матеріалу щодо дотримання фітосанітарних вимог,  передбачених  наказом Міністерства аграрної політики України від 22.12.2005 р. №731.

27 серпня 2020 року відбувся освітянський форум: «Вихід із зони комфорту чи професійне зростання?!»