Оголошення

З 11 травня Кабінетом Міністрів України впроваджено перший етап щодо виходу країни з карантину. В рамках послаблення карантинних обмежень наразі дозволено наступне:

На фоні поширення пандемії коронавірусу COVID-19 в Україні недобросовісні підприємці намагаються збільшити прибутки розповсюджуючи рекламу лікарських засобів з інформацією щодо лікувальної/профілактичної дії на коронавіруси.

Контроль за дотриманням протиепідемічного режиму на  агропродовольчих ринках області буде здійснюватись до закінчення карантину.

 Шановні споживачі природного газу

Просимо Вас в найкоротший термін провести оплату за надану послугу розподілу газу

З 30 квітня 2020 року розпочався прийом заяв про зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради на 2020/2021 навчальний рік.

До Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів надійшло  інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 16.04.2020 р. № 2020.1664 щодо Salmonella Enterica ser. Enteridis (presence/25G) в заморожених четвертинах курячих, експортованих з Польщі

Через епідемію коронавірусу дрібні фермери та сімейні фермерські господарства по усьому світу мають проблеми із збутом власної продукції.

За результатами дослідження Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби,  встановлено випадки  сказу:

- домашнього собаки (тварина контактувала з лисицею), що належав жителю с. Малий Заланів Рогатинського району Івано-Франківської області (звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від 16.04.2020 р. № 000833 п.м./20);

-  безпритульного собаки в с. Стопчатів Косівського району Івано-Франківської області (звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу від

від 16.04.2020 р. № 000834 п.м./20).