Вистава «Тіні забутих предків»

В 41 раз Народний театр Вигодського Будинку культури відкриває свій новий театральний сезон дивовижною прем’єрою. Сьогодні нею стала вистава «Тіні забутих предків» Я.Яроша за однойменною повістю Михайла Коцюбинського.
Ця вистава – історія кохання карпатських Ромео і Джульєти, котрі закохані ще з дитинства, мріють про одруження,проте зростають у двох ворогуючих сім’ях. Неймовірне дійство, яке постало перед глядачами через витончену гру акторів, десяток різноманітних автентичних колоритних обрядів, живий звук трембіти та карпатських музик, нікого з присутніх на прем’єрі не залишило байдужими.
Зі словами подяки до творчого колективу та керівника-режисера Богдана Мельника звернувся селищний голова Ярослав Наум, який висловив щиру подяку та сердечні слова за ту величезну роботу, позитивну енергетику та естетичну насолоду яку сьогодні ми всі мали змогу побачити.
Також сьогодні на прем’єрі вистави «Тіні забутих предків» у рідному селищі був присутній депутат Верховної Ради України Олександр Матусевич. Який наголосив, що театральне мистецтво має великий позитивний вплив на глядачів, воно зміцнює духовність і розвиває культуру та побажав талановитому колективу творчих успіхів.
Ця історія – поза часом і місцем. Хвилює і захоплює покоління за поколінням…

1  2  

3  4

5  7

8  9

10  11