Вигодська громада - знову переможці!

18 серпня у селі Оболоня пройшли районні фінальні сільські спортивні ігри присвячені 28-ій річниці Незалежності України, де взяли участь 15 команд із населених пунктів району.

Змагання відбувалися з семи видів спорту, серед них – міні-футбол, волейбол, піднімання гирі, армрестлінг, перетягування канату, шашки та шахи.

За підсумками змагань І місце здобула команда гравці із Вигодської селищної ради, ІІ місце – із Витвицької ОТГ та ІІІ місце - зайняла команда із села Шевченкове.

Переможці та учасники сільських спортивних ігор були нагороджені грамотами, кубками та медалями.

Хочемо нагадати, що Вигодська команда вже протягом 3-ох років здобуває першість у сільських спортивних іграх. Вітаємо переможців, бажаємо успіхів, подальших спортивних та життєвих здобутків!