ХОР З КАНАДИ ЗАВІТАВ ДО ВИГОДИ

9 серпня до Вигодського БК в рамках туру «Лети наша пісне» завітав хор «Коріння» заснований в місті Калґарі (Канада). Керівник та диригент хору Ірина Мельник-Калинович, яка народилась в Україні, але живе в Канаді.  Проте, береже традиції рідного народу та несе українську пісню по всьому світі. Жителі та гості Вигодської громади мали можливість насолоджуватись високохудожнім виконанням та дивовижним розмаїттям голосів. 

В дарунок для гостей виступив Народний аматорський хор «Прикарпатські самоцвіти» під орудою заслуженого працівника культури України М.Андрусіва.

Зворушливою частиною заходу стало спільне виконання Гімну України всіма присутніми. З цього почалася наша співпраця з канадськими друзями.

На завершення мистецького дійства селищний голова Я.Наум та начальник відділу культури Р.Курус від всієї громади подякували дорогим гостям та запросили відвідати унікальну атракцію – Центр спадщини Вигодської вузькоколійки.  

Висловлюємо щиру подяку хору «Коріння» за те, що завітали до нас. Нехай праця, яку Ви здійснюєте буде на прославу України, а Вам на радість серця.

  0001 001
 
 02 03
 
 04 05
 
 06 07