Актуальні новини

20 вересня у селищі Вигода відбулись урочистості з нагоди Дня працівника лісу. Для місцевих жителів це подвійне свято, адже в цей день відзначають День селища Вигоди. Свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє селище, тих людей, чиєю працею воно створювалось та розвивалось, тих, хто любить Карпати та береже і шанує ліси.

 Ми - СИЛЬНІ, коли - разом! Ми - СИЛЬНІ, коли шануємо своїх митців, свій край, свою культуру та поетів! 

Так і сьогодні, 27.08.2020 року жителі та гості Вигодської громади були згуртовані та єдині в своїй любові до творчості видатного українського митця, поета, земляка, "Каменяра" - Івана Яковича Франка, з нагоди 164-річчя від Дня його народження.

Висловлюємо щиру подяку за плідну співпрацю Прогами « U-LEAD з Європою» в рамках третього раунду Фази впровадження напряму з покращення якості  надання адміністративних послуг для населення. Дякуємо за якісну та корисну інформацію з якою мали можливість ознайомитись на тренінгу.  Енергійність тренерів Анни Тимків та Любов Савчин заряджає на продуктивну  працю.

Швидкі темпи поширення коронавірусу в Україні змушують   вживати суворих заходів безпеки.  Обмеження торкнулися усіх сфер суспільного життя – навіть  релігії.В умовах пандемії масове відвідування храмів, цілування ікон і причастя – дуже небезпечні заходи.

 

Незабаром початок нового навчального року,  і вже з 17 серпня спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в складі комісій при органах місцевого самоврядування розпочнуть комісійний огляд загальноосвітніх навчальних закладів області з метою визначення ступеню їх готовності до роботи в умовах адаптивного карантину.

Уже традиційно було вшановано пам’ять вояків Української Повстанської Армії, членів ОУН на горі Яворина. Цьогоріч, у зв’язку з карантинними обмеженнями, щорічні традиційні урочистості не проводилися, проте сходження гору Яворина все ж відбулось. Участь в цьому заході взяли участь найактивніші просвітяни Вигодської громади.

Привітання СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЯРОСЛАВА НАУМА
Вітаю з чудовим святом неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки! Українська вишиванка – один з головних символів нашого народу.Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Одягайте свої вишиванки, передавайте традиції нащадкам і нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна та її символи!

Враховуючи ситуацію, що склалася в Україні у зв’язку із по поширенням короновірусу COVID-19 та проведенням заходів щодо його недопущення,  на період дії карантину призупинено роботу магазинів, що реалізують непродовольчі товари. 

Тож популярним та доступним методом придбання продукції  стала  реалізація та придбання  товарів через інтернет-магазини, онлайн-замовлення, веб-сайти.

 В умовах карантину знята заборона щодо оптової торгівлі харчовими продуктами, торгівлі ветеринарними препаратами, здійснення ветеринарної практики, продажу кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і садивних матеріалів з метою забезпечення здоров’я тварин та своєчасного проведення весняно-польових робіт в Україні.

18 березня 2020року відбулосьзасідання тимчасової протиепідемічної комісії Вигодської селищної ради з метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції

Протокол засідання тимчасової протиепідемічної комісії