Актуальні новини

Розяснювальну роботу про зміни в порядку оплати послуг з доставки газу провів начальник Долинського відділення від АТ «Івано-Франківськгаз» Парахоняк Іван Зіновійович

Головою селища Вигода я працював 3 роки (з жовтня 2015 року) і ось уже рік працюю головою Вигодської ОТГ. До того, все своє свідоме життя, близько 30 років працював на виробництві.

В 41 раз Народний театр Вигодського Будинку культури відкриває свій новий театральний сезон дивовижною прем’єрою. Сьогодні нею стала вистава «Тіні забутих предків» Я.Яроша за однойменною повістю Михайла Коцюбинського.

З колядками, побажаннями добра та злагоди до селищної ради завітали учасники освітнього процесу Вигодської спеціальної школи, Пшеничниківської гімназії, Кропивницької гімназії імені М. Тимочка, Старомізунського ліцею ім.В.Верховинця, із Новошинської гімназії, колядники Вигодської дитячої музичної школи, художній колектив з с.Пшеничник та Старомізунська громада з різдвяним Вертепом.

 

Шановна Вигодська об’єдана  територіальна громадо!

Щиро вітаю усіх з величним національним святом – Днем Соборності України. З нагоди свята бажаю міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди, єдності і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

З повагою

Вигодський селищний голова                                                                                                              Ярослав Наум                                                

Нова українська школа – це новий освітній простір, який має бути зручним та комфортним для кожного учня. З цією метою змінюється просторово-предметне оточення.

Цього разу сесія розпочалася не традиційно, а з новорічно– різдвяних вітань від талановитої молоді громади.

У стінах Вигодського ліцею 3 грудня проведений зональний тур І етапу обласного конкурсу фольклорно-етнографічних колективів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти.

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні  проходять жалобні заходи, приурочені вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років.

19 жовтня  Вигода гостинно вітала всіх на фестивалі різноманіття «Вулик культур»!!!