Новини

Серед основних завдань сьогодення підготовка закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 року.

Для закладів освіти Вигодської селищної ради завезено 265 кубів деревини (дров’яна деревина)непромислового використання

Особлива роль сьогодні відводиться мережі Інтернет – засобу розповсюдження інформації, середовища співпраці та спілкування людей, що є найбільшою та популярною комп’ютерною мережею, яка відкриває широкі можливості ефективного її використання в освіті.

В минулому році департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківскої обласної адміністрації частково забезпечив 1 класи закладів загальної середньої освіти комп’ютерним обладнанням. Тому, цьогоріч відділом освіти, молоді та спорту проведено закупівлю комп’ютерного обладнання в кількості 57 штук

13 березня 2020 року відбулися збори трудового колективу Вигодської селищної ради де  прийнято рішення про створення самостійної первинної профспілкової організації Вигодської селищної ради. Обрано голову зборів трудового колективу Василів Л.В. та секретаря зборів Паламар Є.Г., а також затверджено Статут.

20 вересня у селищі Вигода відбулись урочистості з нагоди Дня працівника лісу. Для місцевих жителів це подвійне свято, адже в цей день відзначають День селища Вигоди. Свято, яке об’єднує всіх, хто любить своє селище, тих людей, чиєю працею воно створювалось та розвивалось, тих, хто любить Карпати та береже і шанує ліси.

 Ми - СИЛЬНІ, коли - разом! Ми - СИЛЬНІ, коли шануємо своїх митців, свій край, свою культуру та поетів! 

Так і сьогодні, 27.08.2020 року жителі та гості Вигодської громади були згуртовані та єдині в своїй любові до творчості видатного українського митця, поета, земляка, "Каменяра" - Івана Яковича Франка, з нагоди 164-річчя від Дня його народження.

Висловлюємо щиру подяку за плідну співпрацю Прогами « U-LEAD з Європою» в рамках третього раунду Фази впровадження напряму з покращення якості  надання адміністративних послуг для населення. Дякуємо за якісну та корисну інформацію з якою мали можливість ознайомитись на тренінгу.  Енергійність тренерів Анни Тимків та Любов Савчин заряджає на продуктивну  працю.

Швидкі темпи поширення коронавірусу в Україні змушують   вживати суворих заходів безпеки.  Обмеження торкнулися усіх сфер суспільного життя – навіть  релігії.В умовах пандемії масове відвідування храмів, цілування ікон і причастя – дуже небезпечні заходи.

 

Незабаром початок нового навчального року,  і вже з 17 серпня спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в складі комісій при органах місцевого самоврядування розпочнуть комісійний огляд загальноосвітніх навчальних закладів області з метою визначення ступеню їх готовності до роботи в умовах адаптивного карантину.

Уже традиційно було вшановано пам’ять вояків Української Повстанської Армії, членів ОУН на горі Яворина. Цьогоріч, у зв’язку з карантинними обмеженнями, щорічні традиційні урочистості не проводилися, проте сходження гору Яворина все ж відбулось. Участь в цьому заході взяли участь найактивніші просвітяни Вигодської громади.