• ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

    Сьогодні, 8 травня, Україна відзначає День пам'яті та примирення, який символізує перемогу над нацизмом. Саме в цей день 1945 року нацистська Німеччина капітулювала...

    Детальніше...

  • ІІІ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ

    20 січня  2021 року  в приміщенні КП «Центр спадщини Вигодської вузькоколійки» об 11 годині ...

    Детальніше...

Актуальні новини

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Сьогодні, 8 травня, Україна відзначає День пам'яті та примирення, який символізує перемогу над нацизмом. Саме в цей день 1945 року нацистська Німеччина капітулювала у Другій світовій війні.

Друга світова війна почалася 1 вересня 1939 року і тривала до 2 вересня 1945 року. Третій Рейх окупував Польську Республіку, а 17 вересня до цих дій долучився Радянський Союз. Друга світова війна значно вплинула на долю людства. В ній брала участь 61 країна, а воєнні дії відбувалися на території 40 держав. Загальне число загиблих під час Другої світової складає близько 65-70 млн осіб.

У Другій світовій війні загинув майже кожен другий українець. 2,5 млн людей вивезли на примусові роботи до Німеччини. Війна зруйнувала більшість великих та малих міст України. Без даху над головою залишилося близько 10 млн осіб. Україна постраждала більше, ніж будь-яка інша країна Європи.

З нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, місцеві жителі та гості Вигодської об’єднаної територіальної громади вшанували пам'ять жертв нацизму покладанням квітів до Меморіального комплексу. В заходах брали участь депутати, члени виконавчого комітету, апарат селищної ради, воїни АТО, представники духовенства, громадськості, підприємств, установ та організацій, молоді та учні загальноосвітніх шкіл.

 DSC5459

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОБ'ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ